Nové okná


V prípade záujmu nám zavolajte na číslo 0911 343 324, alebo napíšte e-mail na info@okbiznis.sk a náš pracovník príde okná ku Vám bezplatne pomerať a následne vám dáme výhodnú cenovú ponuku.

Ak potrebujete naozaj kvalitné nové plastové okná, dvere,obráťte sa na nás.Ponúkame možnosť vybrať rôzne farby/za príplatok/, dvojsklo,trojsklo, komplet Vám ich kvalitne namontujeme, samozrejmosťou je demontáž a odvoz starých okien.Máme širokú ponuku okien hlavne s nemeckými profilmi a kovaniami.V ponuke máme okná týchto značiek:

ALUPLAST, SALAMANDER, REHAU, VEKA

Kvalitnú montáž Vám vieme zrealizovať už do 21 dní od objednávky, častokrát aj skôr.Na jednotlivé okná dávame záruku od 6 do 12 rokov, čo svedčí o kvalite nami ponúkaných okien.

A čím sa odlišujeme od konkurencie?

Okná treba pravidelne po namontovaní kontrolovať a servisovať, je potrebné ich nastavovať, olejovať kovania, pánty a silikónovať tesnenia. My Vám na nami namontované okná poskytneme ich servis minimálne jedenkrát počas záruky zdarma, podľa potreby. Taktiež Vám v zimných mesiacoch vieme meračom odmerať, či nemáte úniky tepla, ak áno ihneď to bezplatne vyriešiť. Tým však naša starostlivosť o Vás neskončí a vieme Vám naďalej poskytovať aj pozáručné servisy podľa potreby,kontroly zdarma, ale s 30% zľavou ako nášmu zákazníkovi na servis v prípade potreby, čím jasne ukazujeme, že spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá.